Szülésre felkészítő tanfolyam VIP csomag - Szülni jó! Dr. Dékány Ágnes szülész-nőgyógyász lapja

Szülésre felkészítő tanfolyam VIP csomag

agi_kicsi
45 000,00 HUF egységár

Már nem forgalmazzuk!

Ezt a csomagot azoknak ajánlom, akik mindenre kíváncsiak, és igazán fel szeretnének készülni. 

A csomag tartalmazza a teljes szülésfelkészítő 19 videó anyagát, valamint egy személyes beszélgetést velem azoknak, akiknek a videók után jól esne egy-egy kérdést, egy-egy területet személyesen is átbeszélni. 
A beszélgetésre a tanfolyam elérhetőségének 9 hónapján belül 1x van lehetőségetek. Ez egy szombat délutáni időpont lesz, amikor 3 órában, vagy személyesen a Szülni jó!  központban találkozunk, vagy webinar felületen keresztül, online beszéljük meg a kérdéseket. Maximum 5 család és én leszünk egy-egy beszélgetős csoportban, így az intimitás mellett közösen tudunk megbeszélni érdekes kérdéseket, témákat. Igény szerint ilyenkor szülésvideók megnézésére, átbeszélésére is lesz lehetőség. 

A szülés életed egyik legnagyobb és egyik legmeghatározóbb élménye lesz. Ha jó élményként tudod elraktározni, akkor életed más területein is tudsz erőt meríteni belőle, éppen ezért nagyon fontos, hogy a szülés ne egy szükséges rossz legyen ahhoz, hogy családdá váljatok, hanem egy olyan esemény, amire már akár másnap, de majd később sok-sok év múlva is örömmel tudtok visszaemlékezni. 

A szülés régen a családok természetes, közösen megélt és átélt eseménye volt. A felkészülésbe a kislányok belenőttek, ahogy nagylányokká váltak. Láttak szülést, láttak csecsemőt, láttak szoptatást, éjszakázást.  A XXI. században ez egy kicsit másként alakult. Ma már nem ritka, hogy nők úgy lesznek várandósok, hogy addig semmilyen kapcsolatuk nem volt a gyermekvárás speciálisan más állapotával. 

A felkészülés azonban roppant fontos. Ahogyan megtervezel és felkészülsz életed más nagy eseményeire, legyen az egy régóta tervezett nyaralás, vagy költözés, ugyanígy erre az eseményre is fel kell készülnöd. 

Nagyszerű, ha ez a családodon belül ma is egy működő hagyomány, ha kapsz egy életszagú tájékoztatást a rokonoktól. Ha azonban ez nem így van, vagy szeretnéd ezt egy szakembertől is hallani, akkor itt a lehetőséged arra, hogy megismerd a szülés valódi természetét, és a szülés eseményei ne váratlan fordulatok legyenek számodra. 

A kismamák kérésére 2015-ben kezdetem el a szülésfelkészítő tanfolyamokat, ahol igyekszem minden részletre kiterjedő ismeretátadás mellett a válaszokra is nyíltan, őszintén válaszolni. Ebből a tanfolyamból -szintén a Ti kérésetekre-, és a körülmények alakulása kapcsán, mostanra lett online is elérhető, többször visszanézhető, a diákat is tartalmazó szülésfelkészítő tanfolyam. 3 különböző csomagot állítottam össze.

A szülés szakaszai kis csomag: 14000 Ft 

 Kis csomagEzt a csomagot ajánlom azoknak, akik csak a lényeggel akarnak foglalkozni. 

A csomag 6 videót tartalmaz, amikben szó van arról, hogy mi a szülés megindulásának a jele, mik a szülés szakaszai, milyen jellemzői vannak ezeknek a szakaszoknak, hogyan tudod ezeket a szakaszokat a legjobban megélni. Beszélek a gátmetszésről, és a gátvédelemről is. A videókat, megvásárlás után 9 hónapig nézheted meg.

2, A szülésfelkészítő teljes csomag 32000 Ft 

Szülésfelkészítő telkes csomag
Ezt a csomagot azoknak ajánlom, akik mélyebben el szeretnének merülni a témában. 

A csomag 19 videót tartalmaz, amikben szó van arról, hogy mit is gondolsz most a szülésről, és miért is gondolod azt amit. Honnan csöppentél bele a mostani várandós énedbe, és miért is van ennek nagy jelentősége? Tartalmazza a teljes „szülés szakaszai” csomagot, továbbá az apák szerepét, segítési pontjait, szülőszobai jelenlétét. A szülési fájdalom természetét, annak természetes, és orvosi csillapítása mellett, szó van az oxytocinról, a császármetszésről, és benne van több olyan blokk, ahol a tanfolyamokon elhangzott legérdekesebb kérdésekre válaszolok. A videókat, megvásárlás után 9 hónapig nézheted meg.
 
A vásárlás feltétele Általános Részvételi Feltételek (link) elfogadása.

Bevásárló kosár

Vélemények a szülésre felkészítőről (vágatlanul)

Szülésfelkészítő tanfolyam - 2020.02.01.

"A Doktornő kiváló szakember, maximálisan kompetens előadó és egy percig sem unatkoztam. Örülök hogy őt választottam, szerintem ő a legideálisabb számomra életem legfontosabb eseményét végig vezetni."
Németh Csabáné Dudar Zsófia Lilla, Szülésfelkészítő tanfolyam - 2020.02.01.

Szülésfelkészítő tanfolyam - 2020.09.05.

"A terhességgel és szüléssel kapcsolatos félelmeink fő oka a megbízható információ hiánya: főleg a rémtörténetek terjednek, mindenki mást mond, de hiteles forrás kevés akad, pedig ez alapvető lenne.
A tanfolyam legnagyobb eredménye az volt, hogy megnyugtatott, és ezt azzal érte el, hogy egyszerűen elmondta, mi fog történni az elejétől a végéig, milyen lehetőségeink vannak közben, milyen beavatkozások fordulhatnak elő stb. Ha nehéz is lesz, már nem az ismeretlennel kell szembenézni, köszönjük.
"

Kismama visszajelzés,Online-élő közvetítés- Szülésfelkészítő tanfolyam - 2020.09.05.

Szülésfelkészítő - 2018.09.15.

"Informatív, közvetlen hangvételű tanfolyamon vehettünk részt. Minden kérdésre választ kaptunk. Csak ajánlani tudjuk minden párnak szülés előtt. Nyugalmat hozott nekünk és azz a magabiztosságot, érzést, hogy "Ez nekünk menni fog!"."
Galántai-Pólik Reni

Szülésfelkészítő tanfolyam - 2020.04.25.

"Nagyon hasznos, a témán belül (és időnként túl is) mindenre kiterjedő, jó hangulatú, abszolút érdekes. :)"

Anett,Online-élő közvetítés- Szülésfelkészítő tanfolyam - 2020.04.25.

Online, élő szülésfelkészítő tanfolyam - 2019.09.21.

"Fantasztikus volt a tanfolyam, minden perce hasznos volt! Ezeknek az információknak minden kismamához el kellene jutniuk!"
 Bea

Online-Élő Szülésfelkészítő tanfolyam - 2019.06.29.

"Nagyon hasznos, érdekes volt a tanfolyam, különösen jó volt, hogy a távolság okozta problémánkat megoldotta és így a férjem, aki 4000km távolságban volt, ő is részt tudott venni rajta. Köszönjük szépen! :)"
Kiss-Csizmadia Kitti

Szülésfelkészítő tanfolyam - 2018.03.24.

"Számomra meghatározó élmény volt, minden várandós párnak ajánlanám. Ági profi előadásmódja, az információátadásban és a beszélgetések során is megnyilvánuló segítő attitűdje fantasztikus volt. Nagyon sokat adott, hogy hasznos, lényeges információk hangzottak el elméletben, de ehhez gyakorlati példák, és ami fontosabb: egyfajta szemlélet kapcsolódott. Így a nap végére összeállt bennem egy bizonyosság azzal kapcsolatban, hogy kompetens, erős irányítója lehetek a kisbabám születésének, hogy közben mennyi segítségem lesz, és hogy az erő mellett a gyengeség, megakadás is természetes része a folyamatnak, és hogy mit lehet ilyenkor tenni. Szép emlék, vidám, építkező, tartalmas nap és úgy érzem, a várandósságom, és talán a szülésem egy fontos lépése volt a tanfolyam. Hálás vagyok érte!"
Sikó Dóri

Szülésre felkészítő tanfolyam 2016.09.03

"Nagyon hasznos, érdekes, sokoldalú, jó szemléletű."

Szülésfelkészítő tanfolyam - 2020.02.01.

"Egyértelműen pozitív, mert végig hiteles, őszinte, emberileg és orvosilag is logikus, jól felepitett anyag. Bármit lehet kérdezni és mindenre jol használható válasz érkezik."
 Apuka visszajelzés - Szülésfelkészítő tanfolyam - 2020.02.01.

Szülésfelkészítő tanfolyam - 2020.05.16.

"Mivel az első babánkat várjuk, próbálunk már egy ideje tájékozódni a párommal az internetről, ami a várandóssággal illetve szüléssel kapcsolatos. Elég sok mindenről mostanában hallunk először. Ezért is volt jó ez az alkalom, ahogy végigvettük a témákat, mert így sok minden a helyére került. Szuper volt Ági előadásmódja is, örömmel hallgattuk egész nap."

Kismama visszajelzés,Online-élő közvetítés- Szülésfelkészítő tanfolyam - 2020.05.16.

Feliratkozás hírlevélre

Ne maradj le hasznos cikkekről, írásokról! Iratkozz fel hírlevélre!
Használati feltételek